Vendula Pizingerová, Bára Basiková - Radost ze života

Kombinovaná technika, 100x80 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Obraz "Radost ze života" zachycuje esenci čisté radosti a optimismu. Na modrém pozadí se prolínají žluté, bílé, růžové a zelené barvy, které vytvářejí dynamickou a pozitivní kompozici. Tento barevný výbuch symbolizuje energii, naději a radost, kterou v sobě nese každý okamžik života.

vydraženo certifikát
Vendula Pizingerová, Bára Basiková
117883. Radost ze života
Dražba ukončena:19.06.2024 20:01:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč