V.E. Rada - Racci nad mořskými útesy

Olej na plátně, 55x110 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.

Nejdelší strana: 125 cm

vydraženo velký formát
V.E. Rada
126199. Racci nad mořskými útesy
Dražba ukončena:13.10.2024 20:20:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč