Vasilij Kandinsky - Žlutý doprovod

Litografie, 21x21 cm. 81/150. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Novotisk. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Vydáno společností DaP r. 1997. Vzadu přiožen certifikát k dílu.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

22072. Žlutý doprovod
Dražba ukončena:20.09.2018 20:07:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč