Vasilij Kandinsky - Violet - orange

Litografie, 18x24 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

28353. Violet - orange
Dražba ukončena:13.03.2019 21:41:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:9 500 Kč