Vasilij Kandinsky - Un Centro

Litografie, 28x10 cm. 205/300. Monogramováno vlevo dole v tisku VK a signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Volný list.

Pozn.: Printed by DaP 1997. Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

301171. Un Centro
Dražba ukončena:02.10.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč