Vasilij Kandinsky - Schwarzer Raster

Litografie, 20x22 cm. 37/300. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu Por PaD.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

37470. Schwarzer Raster
Dražba ukončena:14.11.2019 20:51:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč