Barevná litografie, 37x43 cm. Signováno vlevo dole Kandinsky 1913. Rám, pasparta, sklo. Pozn: Papír editorem vzhledem k velkému formátu přeložen.
o autorovi: 1866-1944 Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.