Litografie, 19x24 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Tištěno v limitované edici Dand P 1997. Certifikát.
o autorovi: 1866-1944 Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.