Vasilij Kandinsky - Light Picture

Litografie, 19x24 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Tištěno v limitované edici Dand P 1997. Certifikát.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

22468. Light Picture
Dražba ukončena:26.09.2018 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč