Vasilij Kandinsky - Kompozice

Litografie, 37x44 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kandinsky 1913. Rám, pasparta, sklo.

Litografie, 37x44 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky 1913. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

41454. Kompozice
Dražba ukončena:11.03.2020 19:26:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč