Vasilij Kandinsky - Kompozice

Litografie, 36x54 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

112413. Kompozice
Dražba ukončena:03.03.2024 20:55:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč