Vasilij Kandinsky - Improvisation 35

Litoofset 52/300, 20x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Rám, sklo.

Stav: Bez poškození.

Pozn.: Slepotiskové razítko, certifikát vydavatele díla přiložen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

83244. Improvisation 35
Dražba ukončena:14.09.2022 23:22:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč