Litoofset 52/300, 20x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Rám, sklo.
Stav: Bez poškození. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Slepotiskové razítko, certifikát vydavatele díla přiložen.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.