Vasilij Kandinsky - Impression V (Park)

Litografie, 35x53 cm. Signováno v tisku Kandinsky 1911. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

39281. Impression V (Park)
Dražba ukončena:15.01.2020 21:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč