Zinkografie, 27x33 cm. Monogramováno vlevo dole VK. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Přibližně 60. léta, signováno a kolorováno pravděpodobně ne rukou autora. Vzadu na papíře razítko New York res.
o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.