Litografie, 19x26 cm. 117/150. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Rám, sklo. Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
o autorovi: 1866-1944 Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.