Vasilij Kandinsky - Dominant Curve

Litografie, 19x29 cm. 7/50. Monogramováno vlevo dole v tisku VK a signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

31760. Dominant Curve
Dražba ukončena:15.05.2019 21:43:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč