Vasilij Kandinsky - Composition IV.

Litografie, 36x55 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kandinsky 1911. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

53799. Composition IV.
Dražba ukončena:17.12.2020 22:14:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč