Vasilij Kandinsky - Cercles serrés

Litografie, 34x50 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

40044. Cercles serrés
Dražba ukončena:30.01.2020 19:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč