Litografie, 30x28 cm. 149/300. Signováno vpravo dole Kandinsky. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Vzadu certifikát k dílu PaD
o autorovi: 1866-1944 Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.