Vasilij Kandinsky - Composition IV

Nejdelší strana: 76 cm

Litografie, 35x55 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kandinsky 1911. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Barevná litografie z roku 1955.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

113250. Composition IV
Dražba ukončena:17.03.2024 21:33:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč