Litografie, 23x21 cm. 37/250. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky a monogramováno vlevo dole v tisku VK. Rám, sklo.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu: Printed by DaP 1997.
o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.