Vasilij Kandinsky - Arco y punta

Litografie, 23x21 cm. 37/250. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky a monogramováno vlevo dole v tisku VK. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu: Printed by DaP 1997.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

35910. Arco y punta
Dražba ukončena:16.10.2019 21:57:55
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 500 Kč