Vasilij Kandinsky - Accompagnement en noir

Litografie, 34x28 cm. Signováno vlevo dole v tisku VK 24. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pozdější otisk z 50.tých let. Slepotiskové razítko Meaght editeur. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

39445. Accompagnement en noir
Dražba ukončena:16.01.2020 20:09:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč