Litografie, 34x28 cm. Signováno vlevo dole v tisku VK 24. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Pozdější otisk z 50.tých let. Slepotiskové razítko Meaght editeur. Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.