Vasilij Kandinsky - Abstraktní kompozice

Litografie 41/300, 28x19 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kandinsky. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu by PaD.

o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.

39379. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:15.01.2020 22:51:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč