Litografie, 37x44 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kandinsky 1913. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Mírně poškozeno. Papír uprostřed dříve přeložen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 69 cm
o autorovi: 1866-1944
Ruský malíř, který žil a tvořil v Německu a Francii.