Vladimír Vašíček - Sedící dítě

Kvaš na papíře, 60x47 cm. Signováno vpravo dole Vašíček 97. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2003
Narodil se v Mistříně. V Kyjově se vyučil chrámové malbě, za války vystudoval Školu umění ve Zlíně a v roce 1948 dokončil AVU v Praze. Celý život tvořil ve Svatobořicích, od r. 1960 abstraktně. Souběžně se věnoval i restaurátorství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

86503. Sedící dítě
Dražba ukončena:01.12.2022 21:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč