Vanda Chaloupková - Život a jeho věci

Kombinovaná technika, 90x140 cm. Signováno zezadu Vanda Chaloupková 19.5.2024. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

"Život a jeho věci" je dynamický a živý obraz, který vznikl tři dny před 33. narozeninami autorky. Vanda Chaloupková v něm zachytila esenci svého života a radosti z každého okamžiku. Obraz je plný energie a barev, odráží náhodné každodenní události, jako když si ráno omylem vylije kávu a otiskne ji do scénáře. Tento obraz je otiskem jejího života na plátně, vyjadřující radost ze života a jeho nečekané krásy. "Život a jeho věci" nás vybízí k tomu, abychom si všimli krásy a radosti v každém dni, a abychom si užívali každý moment naplno.

o autorovi: Vanda Chaloupková je česká herečka, známá díky svým rolím v televizních seriálech Ordinace, Ulice, Slunečná, a Modrý kód, a také ve filmech 12 měsíčků, Abstinent, Prezidentka, Jedna noc ad., Do povědomí veřejnosti se nejvíce dostala díky účinkování v televizních reklamách společnosti Vodafone. V současné době účinkuje v Divadle Na Fidlovačce.

vydraženo certifikát
Vanda Chaloupková
117888. Život a jeho věci
Dražba ukončena:19.06.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč