Valtteri Matti Tapani Saha

60708. Ženský akt

popis: Olej na plátně, 125x80 cm. Signováno vlevo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč