Uvedené dílo může obsahovat prvky násilí, erotický či sexuální obsah.

Vhodné pouze pro starší 18 let.

> zpět do aktuální aukce > zobrazit obsah

Valtteri Matti Tapani Saha - Žena v modrém

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

59792. Žena v modrém
Dražba ukončena:26.05.2021 19:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč