Valtteri Matti Tapani Saha

67134. Z betonu

popis: Olej na plátně, 95x70 cm. Signováno vlevo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 13 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen