Kombinovaná technika, 100x60 cm. Signováno vlevo dole Saha. Nerámováno.
o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč