Valtteri Matti Tapani Saha

58410. Teniska

popis: Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 2 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 06.04.2021 7:41:30 5661