Valtteri Matti Tapani Saha - Roztékající se

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

62524. Roztékající se
Dražba ukončena:29.07.2021 19:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč