Valtteri Matti Tapani Saha

61064. Mačeta

popis: Olej na plátně, 75x80 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 22:02:09

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč