Uvedené dílo může obsahovat prvky násilí, erotický či sexuální obsah.

Vhodné pouze pro starší 18 let.

> zpět do aktuální aukce > zobrazit obsah

Valtteri Matti Tapani Saha - Kulík, Dulík a Bubík

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

58648. Kulík, Dulík a Bubík
Dražba ukončena:29.04.2021 19:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč