Valtteri Matti Tapani Saha - Here's Johnny!

Olej na plátně, 70x50 xm. Signováno vlevo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

46636. Here's Johnny!
Dražba ukončena:25.06.2020 23:17:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč