Valtteri Matti Tapani Saha - Harlekýn

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 50x40 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

95102. Harlekýn
Dražba ukončena:14.05.2023 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč