Valtteri Matti Tapani Saha - Donald Trump - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 200x170 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

58486. Donald Trump - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.04.2021 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč