Valtteri Matti Tapani Saha - Are there any children here

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

43676. Are there any children here
Dražba ukončena:29.04.2020 20:02:36
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 000 Kč