Valtteri Matti Tapani Saha - Adidas

Olej na plátně, kombinovaná technika, 110x80 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

60138. Adidas
Dražba ukončena:27.05.2021 22:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč