Mědirytiny, od 33x30 do 43x25 cm. Všechny signovány vlevo dole V. Lefebre. Volné listy. Pozn.: 1x papír poškozen.
o autorovi: Kolem poloviny 17. stol. Vlámsko-italský malíř, kreslíř, tiskař.