Valentin Lefebvre - Konvolut 3 mědirytin

Mědirytiny, od 33x30 do 43x25 cm. Všechny signovány vlevo dole V. Lefebre. Volné listy.

Pozn.: 1x papír poškozen.

72344. Konvolut 3 mědirytin
Zbývá:22 dnů, 2 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:40:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 14.01.2022 12:57:40 766