Valentin Lefebvre - Konvolut 3 mědirytin

Mědirytiny, od 33x30 do 43x25 cm. Všechny signovány vlevo dole V. Lefebre. Volné listy.

Pozn.: 1x papír poškozen.

o autorovi: Kolem poloviny 17. stol.
Vlámsko-italský malíř, kreslíř, tiskař.

72344. Konvolut 3 mědirytin
Dražba ukončena:09.02.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč