Valentin Horba - V Písku

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Horba 21. Rámováno.

Nejdelší strana: 53 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

94641. V Písku
Dražba ukončena:31.05.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč