Valentin Horba - Komíny

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole V. Horba 21. Rámováno.

Pozn.: Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

88867. Komíny
Dražba ukončena:26.01.2023 20:24:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč