Valentin Horba - Dlouhá cesta

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole V. Horba 21. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

82600. Dlouhá cesta
Dražba ukončena:01.09.2022 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč