Valentin Horba - Dáme góol

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole V. Horba 21. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

Nejdelší strana: 60 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

81127. Dáme góol
Dražba ukončena:27.07.2022 21:37:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč