Valentin Horba - Bludný Holanďan

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole V. Horba 22. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

92582. Bludný Holanďan
Zbývá:10 dnů, 5 hodin
Konec dražby:12.04.2023 20:30:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 800 Kč