Valentin Horba - Bludný Holanďan

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole V. Horba 22. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

92582. Bludný Holanďan
Dražba ukončena:12.04.2023 20:36:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč