Valenta

69748. Ležící akt

popis: Kresba, 67x97 cm. Signováno vlevo dole Valenta 48. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč