Valenta - Ležící akt

Kresba, 67x97 cm. Signováno vlevo dole Valenta 47. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

89975. Ležící akt
Dražba ukončena:12.02.2023 21:22:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč