Václav Zapadlík - Mercedes

Litografie, 37x60 cm. Signováno vpravo dole v tisku V. Zapadlík. Rám, sklo.

o autorovi: 1943 – 2018

70698. Mercedes
Dražba ukončena:12.01.2022 22:44:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč