Václav Zapadlík - Mercedes

Litografie, 37x60 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Zapadlík. Rám, sklo.

o autorovi: 1943 – 2018

58097. Mercedes
Dražba ukončena:14.04.2021 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč