Václav Zapadlík - Mercedes

Serigrafie, 38x59 cm. Signováno vpravo dole V. Zapadlík. Rám, sklo.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1943 – 2018

90524. Mercedes
Dražba ukončena:26.02.2023 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč