Václav Zapadlík - Mercedes

Litografie, 37x60 cm. Signováno tužkou vpravo dole V. Zapadlík. Rám, sklo.

o autorovi: 1943 – 2018

89822. Mercedes
Dražba ukončena:23.02.2023 22:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč